КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
ПДР з коментарями та ілюстраціями Моноліт

ПДР з коментарями та ілюстраціями Моноліт

148 грн
Код: 978-617-577-110-5
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

ПДР з коментарями та ілюстраціями видавництва Моноліт 2020 рік - навчальний посібник, офіційне видання В цих правилах видавництва Моноліт, регламентований порядок дорожнього руху на території України з урахованням останніх змін та доповнень, внесених до Правил згідно з Постановами Кабінету Міністрів України. Синім кольором виділено останні зміни та доповненя, що були внесені КМУ. Книга призначена для: початківців - автомобілістів учнів автошкіл викладачів ДОСААФ досвідчених водіїв, бажаючих освіжити свої знання з правил дорожнього руху для патрульних поліції Офіційне видання створено з урахуванням побажань викладачів автошкіл та містить сучасну систему підготови водіїв детальні коментарі до пунктів Правил дорожнього руху кольорові ілюстрації, дорожні знаки та розмітка у тексті Правил основні поєднання дорожніх знаків з табличками до них оформлення Європротоколу перелік обовязкових лікарских засобів в аптечці перша медична допомога при ДТП Замовити ПДР з коментарями видавництва Моноліт: онлай, у магазині Книги на Балці. Швидка доставкою Новой поштой по містах України. офлайн, на книжковому ринку Райський куточок у місті Харкові, гуртом (оптом) та в роздріб за найнижчими цінами в Україні.

Характеристики

Производитель
Монолит
ПДР з коментарями та ілюстраціями Моноліт

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх