КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років

Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років

200 грн
Код: 978-617-7660-14-7
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Опис книги Академія дошкільних наук для дітей 3-4 роківЯскрава, та якісна книга Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років допоможе максимально розвинути інтелект дитини, її кругозір, пізнавальні здібності та структурне мислення. Завдання у книзі орієнтовані на реальні можливості дітей цього віку. Ця велика книга знань, познайомить малюка з формами і кольорами, літерами і цифрами, порами року та тваринами, та допоможе розвинути пам’ять, увагу, уяву, мовлення і логіку. Також у збірці є цікаві аплікації, які дитина зможе зробити власноруч. У пригоді стануть 48 яскравих наліпок, які допоможуть зацікавити дитину та налаштують її на позитивний результат.Заняття з цією книгою допоможуть: сформувати в малюка весь комплекс умінь та навичок з основних напрямків дошкільної освіти; максимально розвинути інтелект дитини, ії крукозор, пізнавальні здібності та структурне мислення; прищепити дитині інтерес до навчання.Книга Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років замінить велику кількість посібників для розвитку і протягом тривалого часу буде настільною книжкою малюка. При розробці річного курсу автори врахували особливості сучасних чотирирічних дітей, їхні потреби та психологію, грунтуючись на останніх досягненнях педагогіки й вікової фізіології.Чому варто купити Академію дошкільних наук? Тому, що книгу укладено на засадах рекомендацій досвідчених педагогів та психологів, і вона стане чудовим помічником у навчанні та розвитку дитини на четвертому році життя.Зміст книги: Вступ Вивчаємо звуки і літери Запам'ятовуємо цифри від 1 до 10 Прописи для малят Вивчаємо протилежності Вивчаємо тварин Вивчаємо пори року Розвиваємо мовлення Розвиваємо логіку, мислення, інтелект АплікаціїКупити книгу Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років можно у нашому магазині Книги на Балке, та у місті Харкові на книжковому ринку Райский куточок (книжкова балка).

Характеристики

Производитель
Асса
Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Бондаренко, Квартнік, Карпенко
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
224
Формат (мм)
210х280
Обложка
твердая
Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх