КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Бджолина музика Оповідання для малечі автор Василь Сухомлинський

Бджолина музика Оповідання для малечі автор Василь Сухомлинський

119 грн
Код: 978-966-429-017-0
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Бджолина музика Оповідання для малечі — автор Василь СухомлинськийСухомлинський Василь Олександрович — український радянський педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР. Кандидат педагогічних наук (1955). Член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР (1957); член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР. Не любити Сухомлинського — неможливо. Багато з нас, його читали ще в дитинстві. Прекрасні історії, дуже щирі і добрі, а головне повчальні і зрозумілі навіть маленьким дітям. Василь Сухомлинський був педагогом з великої літери і дуже сильно любив дітей. У його книзі є герої, яким хочеться поспівчувати, є такі, яким хочеться наслідувати, але звичайно ж є й інші, яких хочеться - засудити. У книжці є співпереживання, позитивне виховання і усвідомлення ситуацій і вчинків для використання в житті. Ми настійно рекомендуємо обов'язково мати, хоча б кілька книг цього чудового українського автора в бібліотеці кожного маленького читача.Нова збірка творів Василя Сухомлинського спеціально укладена для дітей, які щойно почали читати. Ретельно дібрані тексти будуть цікавими й зрозумілими для малечі, а великий шрифт надасть дітям можливість читати книгу самостійно. Але, хто б не читав самі твори, вкрай важливо, аби дитина поміркувала над прочитаним разом із дорослими, дослухалася до голосу свого серця, зробила певні висновки — власні кроки до того, аби стати Справжньою Людиною!

Характеристики

Язык издания
украинский
Автор
Василь Сухомлинський
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
96
Формат (мм)
170х240
Обложка
твердая
Производитель
Школа
Бджолина музика Оповідання для малечі автор Василь Сухомлинський

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх