КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Думай, як Amazon, як стати лідером у цифровому світі

Думай, як Amazon, як стати лідером у цифровому світі

170 грн
Код: 978-966-948-382-9
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Опис книги Думай, як Amazon, як стати лідером у цифровому світі: 50 1/2 ідейПрочитавши представлену книгу, Ви дізнайтеся як: Рухатися вперед, щоб повернутися до Дня першого змінити існуючий стан речей. Стати платформної компанією - з правильною платформою стратегією. Створити одержимість клієнтом - і наділити своїх клієнтів суперсилами. Експериментувати, терпіти невдачу, а потім почати все заново. Децентралізувати ваш шлях до цифрової величі. Оволодіти магією маленьких незалежних команд. Уникнути пастки колишніх позицій. Приймати кращі і швидкі рішення. Використовувати метрики, щоб створити культуру підзвітності та інновацій. Використовувати метрики, щоб створити культуру підзвітності та інновацій. Використовувати штучний інтелект і технології інтернету речей щоб переосмислити досвід з клієнтами.Автор книги Думай, як Amazon, як стати лідером у цифровому світі колишній керуючий працівник Amazon, який запустив і масштабував Amazon Marketplace, пропонує кращу книгу про те, як "думати, як Amazon" і досягти успіху в епоху цифрових технологій.Дізнайтеся зсередини про те, як Джефф Безос і Amazon використовують надзвичайно послідовний підхід до інновацій, дослідження нових ринків і стимулювання нового розвитку. Ви зрозумієте унікальний менталітет і внутрішні механізми, що стимулюють високу якість роботи Amazon, починаючи з її прагматичного, тверезого підходу до нових цифрових ринків і закінчуючи її креативним ставленням до інновацій. "Що б зробив Джефф?" Після того як Джон Россман покинув Amazon, щоб консультувати стартапи і компанії, він безліч разів чув це питання від керівників, які хотіли дізнатися «секрет» історичного успіху Amazon. У цьому покроковому керівництві він дає 50 1/2 відповідей, грунтуючись на своєму досвіді роботи на керівних посадах в Amazon, і вчить сучасних бізнес-лідерів думати, як Amazon, розробляти стратегію, як Безос, і перемагати в конкурентній боротьбі, як ніхто в бізнесі.

Характеристики

Производитель
Країна мрій
Язык издания
украинский
Автор
Джон Россман
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
336
Формат (мм)
145х215
Обложка
твердая
Думай, як Amazon, як стати лідером у цифровому світі

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх