КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Академія дошкільних наук підготовка до школи

Академія дошкільних наук підготовка до школи

200 грн
Код: 978-617-7670-12-3
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Академія дошкільних наук підготовка до школи, книга для дітей 6-7 роківТепер батькам немає потреби купувати велику кількість різних посібників для підготовки малюка до школи, замислюватися, що має знати дитина в цьому віці, чого і як ії треба навчати. Усе необхідне для розвитку та навчання майбутнього першокласника зібрано в цій книзі.Заняття з цією книгою допоможуть: сформувати в малюка весь комплекс умінь та навичок з основних напрямків дошкольної освіти; максимально розвинути інтелект дитини, ії кругозор, пізнавальні здібності та структурне мислення; прищепити дитині інтерес до навчання.Книга складається з розділів: логіка та математика;  розвиток мовлення; читання по складах; світ навколо; англійська моваПри розробці річного курсу автори врахували особливості сучасних шестирічних дітей, їхні потреби та психологію, ґрунтуючись на останніх досягненнях педагогіки й вікової фізіології. Посібник в ігровій необтяжливій формі допоможе дитині:потренувати навички мовлення, увагу, логіку та пам'ять. Навчитися читати та рахувати. Розвинути дрібну моторику пальців і кистей рук.Книга Академія дошкільних наук переконає вашого дошколярика, що школа — це цікаво, весело та круто!Купити книгу Академія дошкільних наук підготовка до школи можно у нашому магазині Книги на Балке, та у місті Харкові на книжковому ринку Райский куточок (книжкова балка)

Характеристики

Производитель
Асса
Язык издания
украинский
Автор
Бондаренко, Квартнік, Карпенко
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
256
Формат (мм)
215х290
Обложка
твердая
Иллюстрации
цветные
Академія дошкільних наук підготовка до школи

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх