КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Переговори у стилі Трампа автор Джорж Росс

Переговори у стилі Трампа автор Джорж Росс

160 грн
Код: 978-966-948-000-2
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів: видавництво Країна мрійАнотація від видавництва:Автор Джордж Росс розкриває суть стратегій, якими він послуговувався, працюючи у Дональда Трампа та інших нью-йоркських магнатів. Запрошуючи читачів за лаштунки бізнес-світу, автор висвітлює вісім ключових аспектів ведення успішних переговорів. Зокрема, він докладно пояснює, як можна раціонально використати свої переваги і звести до мінімуму вади, як визначити стратегічні плани опонентів і захистити власні інтереси. Вам не доведеться ламати голову і над тим, як успішно провести переговори з «непростими» людьми, чи варто при цьому займати жорстку позицію, не доведеться самотужки дізнаватися, як укладати угоди телефоном та електронною поштою, для чого потрібно підписувати документи, що не мають юридичної сили. І найголовніше: ви зрозумієте, що ключову роль у будь-яких переговорах відіграють людські стосунки і що нерідко саме вони обумовлюють нищівну поразку або приголомшливий успіх.Книга «Переговори у стилі Трампа» - це сукупність законів, стратегій, принципів і навіть хитрощів, до яких ви можете вдаватись і при веденні ділових переговорів, і в повсякденному житті. Книга стане у пригоді всім, хто прагне навчитися вишукано і майстерно обходити своїх суперників.Трохи про автора:Джорж Росс - зірка популярного телешоу Кандидат, виконавчий віце-президент і головний юрисконсульт корпорації Trump Organization. Свого часу він обіймав посаду юриста з питань нерухомості, був приватним інвестором і старшим партнером в адвокатській компанії. Впродовж 50 років Росс сумлінно виконував обов'язки економічного радника, юрісконсульта і перемовника, перебуваючи на службі у провідних нью-йоркських магнатів, що займаються нерухомістью. Крім того, він був співзасновником радіостанції, яку згодом продав, виручивши мільйони доларів.

Характеристики

Производитель
Країна мрій
Язык издания
украинский
Автор
Джорж Росс
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
240
Формат (мм)
165х235
Обложка
твердая
Переговори у стилі Трампа автор Джорж Росс

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх