КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Відверта розмова без купюр автор Стів Нарві

Відверта розмова без купюр автор Стів Нарві

98 грн
Код: 978-617-7535-86-6
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Відверта розмова без купюр, як знайти, зрозуміти й утримати чоловіка - автор Стів Нарві: видавництво Країна мрійПісля виходу у світ книги «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Харві продовжує отримувати  - переважно від чарівних жінок - багато запитань, зауважень та прохань дати додаткові роз’яснення стосовно взаємин з представниками протилежної статі.Тож у своєму новому виданні автор докладно розповідає, чому чоловіки не роблять відразу того, про що їх прохають, як з роками змінюється їхнє уявлення про побачення, яким чином можна покращити інтимні стосунки, а також дає поради щодо того, як змусити свого обранця взяти на себе певні зобов’язання. Велику увагу Стів Харві приділяє такому важливому для жіноцтва питанню, як ставлення представників сильної статі до незалежних і самодостатніх пані; пояснює, як можна змусити чоловіків дотримуватися жіночих вимог і стандартів, як ставити своїм партнерам правильні запитання, аби отримувати на них щирі відповіді.Прочитавши цю книжку, жінки неодмінно знайдуть у собі мужність переглянути і деякі власні уявлення про стосунки зі своїми коханими, зможуть застосовувати наведені автором поради на практиці."Чоловік, якому жінки довіряють говорити їм правду про все на світі". - Essence.

Характеристики

Производитель
Країна мрій
Язык издания
украинский
Автор
Стив Харви
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
272
Формат (мм)
130х205
Обложка
мягкая
Відверта розмова без купюр автор Стів Нарві

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх