КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Пригоди жовтої валізки та Нові пригоди жовтої валізки автор Прокоф'єва

Пригоди жовтої валізки та Нові пригоди жовтої валізки автор Прокоф'єва

130 грн
Код: 978-966-429-507-6
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Книга Пригоди жовтої валізки та Нові пригоди жовтої валізки авторки С. Прокоф'євоїЗустрічайте новинку для молодших школярів «Пригоди жовтої валізки. Нові пригоди жовтої валізки»! Жив собі дуже добрий Дитячий Лікар і мав у своїй чарівній жовтій валізці «ліки» на будь-який випадок життя: і порошок сміху для хлопчиків та дівчаток, і пляшечку антибазикіну, і цукерки «Справжня хоробрість» для тих, хто від маминої спідниці відірватися не може… Та якось ці «ліки» потрапили не до тих рук. Як же упоралися з цим боягуз Петрик, плаксива Тома, лінюх Вовчик і полохлива Катруся?УривокЯсним сонячним ранком Дитячий Доктор відправився відвідати своїх юних пацієнтів. Як завжди в руці у нього був жовтий чемоданчик, повний найдивовижніших ліків, яких не купиш ні в одній аптеці світу. Серед них був і препарат "Справжньою хоробрості", на вигляд схожий на звичайні цукерки.Розговорившись з молодим верхолазом, Дитячий Доктор помилково обмінявся з ним валізками. Це не дивно: їх жовті валізки були так схожі один на одного.Це невелике подія стала початком цілої низки захоплюючих подій.Уявіть собі тільки, що буде, якщо сміливий верхолаз з'їсть хоч одну цукерку "Справжньою хоробрості"? Адже він і без того хоробрий.Потім починаються самі неймовірні пригоди ... Жовтий чемоданчик вже в руках безстрашного льотчика-випробувача. А далі, далі ...Хлопчик Петя і дівчинка Тома кидаються на пошуки зниклого валізки. Одне неймовірна пригода слід за іншим. Ще трохи, і станеться непоправне ...Скажу вам одне: якщо ви почнете читати цю книгу, то повірте, ви вже не закриєте її, поки не дочитаєте до останньої сторінки.Софія Прокоф'єваКнига призначена для молодшого шкільного віку.

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Софья Прокофьева
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
176
Формат (мм)
170х220
Обложка
твердая
Производитель
Школа
Пригоди жовтої валізки та Нові пригоди жовтої валізки автор Прокоф'єва

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх