КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Рік у лісі автор Емілія Дзюбак

200 грн
Код: 978-617-679-278-9
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Велика книга - віммельбух Рік у лісі видавництва Старого ЛеваАнотація від видавництва«Віммельбух Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра.Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто — вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.Книга-розглядалка Рік у лісі» розвиває у дитини: увагу і спостережливість; стимулює логічне мислення; пошук причинно-наслідкових зв’язків; вміння оповідати; а передусім — гарантує чудову розвагу на багато-багато годин.Уривок:Вітаю! Я - бурий ведмідь. У нашому лісі щороку відбувається багато цікавого. Бувають у нас і гості, але є й чимало старожилів - дика свиня, вовки, лось, борсук, бобри, зайці, сарни, рисі, лисиця, землерийки, мурашки, вухата сова. Гм, хіба можно їх на когось проміняти? Запахло мені тут смачненьким медком, мушу бігти. Так що якщо бажаєте зі мною то запрошую Вас - непошкодуєте.

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Тип бумаги
картон
Автор
Емілія Дзюбак
Количество страниц
28
Формат (мм)
230х310
Обложка
твердая
Производитель
ВСЛ
Рік у лісі автор Емілія Дзюбак

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх