КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Князі та полководці Стародавньої України в 2 томах

Князі та полководці Стародавньої України в 2 томах

174 грн
Код: 978-966-498-453-6
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Книга видавництва Арій "Князі та полководці Стародавньої України" в 2 томах.«Князі та полководці Стародавньої України» — унікальне видання, у якому подаються історико-літературні есе про відомих, маловідомих або й зовсім невідомих широкому загалу військових та громадсько-політичних діячів Стародавньої України ІХ–ХІ століть, через долю яких пізнаємо мужню, трагічну і разом з тим славну історію нашої Вітчизни.Характерною ознакою есе є те, що автор відходить від традиційних «виразно класових», а також виразно проросійських чи пропольських оцінок діянь князів і полководців, утверджуючи при цьому «український погляд» на безперервність становлення і розвитку української нації та української державності від першооснов її до сьогодення і вступаючи при цьому в безпосередню або опосередковану полеміку з деякими зарубіжними та вітчизняними істориками.Книга має велике пізнавальне значення як для учнів та студентів, так і для вчителів, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, воїнів Збройних сил України, а також усіх, хто цікавиться історією Стародавньої України. Відтак вона є чудовим посібником з патріотичного виховання української громадськості.  Від автораЦе тільки здається. що то український народ вимагає повернути йому осяяну славою історію. Насправді ж це сама Історія вимагає повернути їй великий, давній, осяяний славою український народ.Для будь - якої цивілізованої людини пошуки свого національного коріння - така ж духовна потреба, як для істинно віруючого - поломництво до святих місць. Вклонімося ж сківським курганам, монастирським літописам і козацьким шаблям - ось де нащі святилища і наші святощі.

Характеристики

Производитель
Арий
Язык издания
украинский
Автор
Богдан Сушинський
Тип бумаги
газетная
Количество страниц
1 том - 471, 2 том - 559
Формат (мм)
60х90/16
Обложка
твердый
Год издания
2016
Князі та полководці Стародавньої України в 2 томах

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх