КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Живи на повну автор Джим Лоер

135 грн
Код: 978-966-942-104-3
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Живи на повну: керуй енергією, а не часом - стань успішним і щастливим: автор Джим Лоер та Тоні ШварцНаш світ постійно змінюється. Через зростання навантаження ми намагаємося оптимізувати кожен робочий день, але управління часом уже не допомагає розв’язувати проблеми. На прикладах із життя реальних людей у книжці подано рекомендації, як витримати жорсткі вимоги часу, не втративши духовних орієнтирів, як стати сильнішим, упевненішим і підвищити продуктивність. Ґрунтуючись на результатах багаторічних досліджень, автори сформулювали принципи управління різними типами людської енергії для досягнення максимальної ефективності як у роботі, так і в особистих стосунках.Для того, щоб працювати на повну, ми повинні бути енергійними, емоційно ввімкненими, зосередженими розумово та духовно налаштованими на досягнення цілей, які перебувають поза межами наших егоїстичних інтересів. Робота на повній потужності починається з бажання швидше взятися за працю зранку і з таким самим настроєм повернутися ввечері додому. При цьому слід проводити чітку межу між роботою та домом.Повна потужність – це такий рівень енергії, який дає змогу досягнути вищої ефективності.Змінюватися складно. Ми раби своїх звичок. Більшість того, що ми робимо, виконується автоматично й несвідомо. Імовірно, сьогодні ми будемо робите те, що й учора. Проблема в тому, що всі спроби змін упираються в неможливість постійного повторення свідомих дій. Сила волі й дисципліна – набагато обмеженіші ресурси, ніж більшість із нас уявляє.

Характеристики

Производитель
Vivat
Язык издания
украинский
Автор
Джим Лоер Тоні Шварц
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
256
Формат (мм)
145х200
Обложка
твердая
Живи на повну автор Джим Лоер

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх