КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Рік особистої ефективності збірник 2 частина: Внутрішньоособистісний інтелект знаю, розумію, керую собою

Рік особистої ефективності збірник 2 частина: Внутрішньоособистісний інтелект знаю, розумію, керую собою

360 грн
Код: 978-617-577-190-7
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Внутрішньоособистісний інтелект. Знаю, розумію, керую собою

Ця книга містить 12 саммарі книг про внутриличностном інтелекті. Знання, розуміння, вміння керувати собою - ті ключові навички, які дозволяють людині успішно розвиватися, проявляти силу волі і керувати власними звичками. 

1. «Спосіб мислення: нова психологія успіху» Керол Двек

2. «Досконалий мозок» Діпак Чопра, Рудольфа Танзи

3. «Твердість характеру: сила пристрасті і наполегливості» Ангели Дакворт

4. «Інтроверти. Як використовувати особливості свого характеру »Сьюзан Кейн

5. «Сила волі» Келлі Макгонігал

6. «Тригери. Формуй звички - загартовуй характер »Маршалла Голдсміта, Марка Рейтера

7. «Міні-звички. Маленькі кроки до великих результатів »Стівена гайз

8. «Відпусти: методика управління почуттями та емоціями» Девіда Хокінса

9. «Шлях художника» Джулії Кемерон

10. «Геніальність на замовлення» Марка Леві

11. «Життя на повній потужності. Управління енергією - ключ до високоїефективності, здоров'я і щастя »Джима Лоері, Тоні Шварца

12. «Цілісна життя. Ключові навички для досягнення ваших цілей »Ліси Хьюїтта,Джек Кенфілд, Марка Віктора Хансена

Трохи про проєкт Рік особистої ефективності

Проект «Рік особистої ефективності» - серія з чотирьох збірників, в кожен з яких входить 10 або 12 саммарі найцінніших книг з особистого розвитку і особистої ефективності. Всі ці книги - безумовний Мастрідія, гідний зайняти важливе місце в системі знань людини, налаштованого на зростання, і здатний забезпечити для цього сильну основу.  Ще зовсім недавно вважалося, що інтелект у людини один, і кожному з нас або пощастило їм володіти, або ні. Тепер же психологи і досліджують людський мозок вчені виділяють до 35 видів інтелекту, кожен з яких може бути розвинений у конкретного індивіда в тій чи іншій мірі. Більш того, кожен піддається усвідомленому розвитку, а в системі різні види інтелекту розвиваються краще, посилюючи один одного. Ми використовуємо підхід, заснований на лініях інтелекту (спасибі надихнув нас Кену Вілбера). Кожен збірник проекту «Рік особистої ефективності» допоможе вам посилити одну з граней інтелекту. 

Цитати з книжки

Знаю, розумію, керую собоюМи самі створюємо свою реальність. Наші погляди визначають напрямок нашого життя. Вони надають руху мозок, за цим ідуть дії, з'являються щасливі можливості, а потім мрія стає реальністю. Виходить, що ми самі створюємо свою реальність, а робота нейронів і формування синапсів - лише частина процесу. Так, людина, що перебуває в депресії, змінює свій мозок, а за ним і реальність - він дійсно сприймає світ в більш тьмяних кольорах, не чуючи в повній світі навіть смаку продуктів. Але ми, на противагу депресивного стану, можемо створити більш яскравий і «смачний» світ. Активні питання. Вони змушують вас описати ваш образ дій і не дають можливості звалити відповідальність на інших. Вони змушують думати про те, що ви особисто можете зробити для себе, а не про те, що може зробити для вас світ. Невідомий механізм, який нам поки невідомий, але в певних ситуаціях він включається, народжуючи геніальні здогади, проривні відкриття, та й просто чудові ідеї. Ми не знаємо, як він працює, але ми знаємо, що на нього впливає. Виявляється, існує навик, який дозволяє за бажанням дістатися до того, що в голові. Розширюємо межі самоконтролю. Ми не можемо контролювати всі. Єдиний спосіб зміцнити самоконтроль - розширити його межі. Наше завдання - тренуватися, як розумний спортсмен: рости над собою, але не доводити себе до знемоги. Зменшуємо масштаби амбіцій. Робити щось нескінченно краще, ніж не робити нічого, а робити щось потроху, але кожен день, набагато ефективніше, ніж викладатися по повній, але один раз в місяць. З цих двох тверджень ми можемо зробити висновок, що в повсякденному житті амбіції меншого масштабу приносять більше користі, ніж великі устремління. Переконання - це тільки переконання. Негативні переконання - тільки переконання. Єдине, що за ними криється - це страх. Щоб вийти з нього, ми повинні повірити, що можна займатися улюбленою справою і бути багатим, успішним і щасливим сім'янином. Що радість творчості важливіше думки оточуючих. Що вік - перешкода лише у нас в голові.  Життя заради мети. Життя заради мети дає нам можливість збагатити інших, залишаючи їм свій позитивний образ. Наприклад, якщо ви вирішили намагатися більше віддавати людям і не чекати негайної винагороди, ви вже почали долучатися до життя заради мети.

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Тематика
деловая литература
Язык издания
украинский
Тип поверхности бумаги
глянцевая
Состояние
новый
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
240
Формат (мм)
170х240
Обложка
твердая
Производитель
МонолитBizz
Рік особистої ефективності збірник 2 частина: Внутрішньоособистісний інтелект знаю, розумію, керую собою

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх