КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

12 місяців

415 грн
Код: 978-966-429-606-6
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

12 місяців - у лісі, на річці та в садибі: автори Галина Дерипаско та Василь ФедієнкоПеред вами чергова розвиваюча картонна мегакніга від українського видавництва Школа. Вона дозволить дитині пізнати красу і таємничість природи, навчить спостерігати за навколишнім середовищем, помічати зміни, що відбуваються в світі, а також заохочувати дбайливе ставлення до рослин і тварин і формувати любов до всього живого. У виданні, ви знайдете відомості про назви та послідовному розташування місяців протягом року. А також на властиві їм особливості, природні явища в будь-який час тощо. Короткі описи кожного місяця в кінці книги 12 місяців допоможуть звернути увагу на все, що зазвичай здається неважливим і залишається непоміченим.Опис від видавництва:Кожен з дванадцяти розворотів видання - це барвиста, детально опрацьована картинка, втілення художнього задуму авторів відомими сучасними дитячими художниками: лісові пейзажі, луки, поля, водойми і ферми в різні пори року при певних погодних умовах, а також з відповідними деталями в залежності від часу діб.При вивченні ілюстрацій до кожного місяця і обговоренні побаченого, відповідаючи на питання дорослого, маленький читач не тільки отримувати знання про природу, а й навчиться аналізувати інформацію, робити висновки, почне мислити логічно і знаходити взаємозв'язок між представленими фактами. А головне - отримає велике задоволення від спілкування з навколишнім світом під час виконання цікавих ігрових завдань, які пропонують укладачі в кінці книги.Книга 12 місяців виконано на якісному картоні в великому форматі з якісними кольоровими ілюстраціями. І підійде в якості відмінного подарунка для дитини.Замовити розвиваючу книгу 12 місяців можна в нашому книжковому інтернет-магазині Книги на Балці, або купити у місті Харкові на книжковому ринку Райський куточок за ціною видавництва.

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Тип бумаги
картон
Автор
Галина Дерипаско, Василь Федієнко
Количество страниц
26
Формат (мм)
315х450
Обложка
твердая
Производитель
Школа
12 місяців

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх