КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас автор Шевченко

Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас автор Шевченко

75 грн
Код: 978-617-686-509-4
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Зарубіжна література 9 клас Хрестоматія автор Шевченко: видавництво ВеснаХрестоматію створено відповідно до оновленої програми із зарубіжної літератури 2017 р. й вимог «Концепції Нової Української школи» — мета якої «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».Структура посібника орієнтована на комплексний підхід до вивчення літератури.Деякі твори подано в скороченому вигляді, втім, упорядник хрестоматії максимально зберегла їхню художньо-образну структуру, уникнувши спотворення сюжетних ліній. Також для збереження причинно-наслідкових зв’язків між зображуваними подіями, цілісного сприйняття твору, осмислення його проблематики та розуміння композиції подано ремарки, завдяки яким читач розуміє, що спричинило той чи інший душевний стан героя або чому виникли обставини, про які йтиметься далі.Окрім художніх текстів, хрестоматія містить ще й біографії авторів, у яких подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.Щодо практичної складової видання, то до літературних творів або їх частин дібрані запитання, які допоможуть краще засвоїти прочитане. У кінці кожного розділу у рубриці “Підсумуй прочитане” подано тестові завдання закритого типу, на зразок тих, що є в зошиті ЗНО.Видання розраховане на учнів 9 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури. У перше в Україні в програму зарубіжної літератури було включено твір М. Булгакова «Собаче серце».

Характеристики

Производитель
Весна
Язык издания
украинский
Тип бумаги
газетная
Автор
Шевченко Н.В.
Количество страниц
608
Формат (мм)
145х210
Обложка
мягкая
Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас автор Шевченко

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх