КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Хрестоматія з українскої литератури 7 клас автор Черсунова

Хрестоматія з українскої литератури 7 клас автор Черсунова

30 грн
Код: 978-617-686-006-8
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Українська література Хрестоматія + позакласне читання автор Черсунова видавництва ВеснаХрестоматію створено згідно з чинною програмою з української літератури, методичними рекомендаціями та за вимогами нової «Концепції літературної освіти» — мета якої «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».Структура посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.Окрім программових текстів та творів для позакласного читання, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики “Словник незрозумілих слів”,”Це цікаво!”, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життевого та творчого шляху письменників.Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані запитання, які допоможуть дитині краще засвоїти прочитане, щоб самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішне незалежне оцінювання.Видання розраховане на учнів 7 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.

Характеристики

Производитель
Весна
Язык издания
украинский
Тип бумаги
газетная
Автор
Черсунова Н.І.
Количество страниц
560
Формат (мм)
145х210
Обложка
мягкая
Хрестоматія з українскої литератури 7 клас автор Черсунова

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх