КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Зося з вулиці Котячої та великі зміни автор Агнєшка Тишка

95 грн
Код: 978-966-429-548-9
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Зося з вулиці Котячої та великі зміни, 7 книга - автор Агнєшка Тишка: видавництво ШколаХмурики-похмурики, готуйтесь і дрижіть! Зося не дасть вам нудьгувати. Нарешті то вийшла 7 частина (книга) мегопопулярой серії Зося з вулиці котячої. І якщо ви забули, нагадуємо, що Зося з вулиці котячої - це серія кумедних книжок про пригоди дівчинки Зосі та ії чудернацької родини.Зося ділиться з читачами як зі своїми найкращими друзями тим, що їй до вподоби та що ії хвилює.  Зося із Манею приголомшені, адже в них буде сестричка чи братик. Новина про немовля у всіх на слуху, хоча минуло вже кілька місяців. Все крутиться навколо ультразвукових досліджень, одяганок, ліжечок і візочків. Та й це ще не все!.. Сусіди за парканом розбудовують свій дім, що вже нагадує Колізей та затуляє білий світ, а новий директор запроваджує у школі тиранію. Але Зося має Таємний план, як з усім цим упоратись і влаштувати шкільне самоврядування!ОписЗося й Маня тільки чекають на поповнення у родині, проте вже відчули на собі всі «принади»: чіпси не можна, колу заборонено; а ось травичку на товстому стовбурі - селеру, якщо бути точними, можна їсти тоннами. Дівчата «зіграли в лотерею» й зірвали джек-пот: вагітна ще й тітка. Єдиний, хто пристосувався краще за всіх - тато: у будь-якій незрозумілій ситуації він їхав до магазину. Дуже символічно народити на Різдво, а якщо народження подвійне, то це точно магічне дійство. Щойно родина зібралася за святковим столом, діти зиркають на подарунки, тітка Маліна вигукує кодове слово всіх вагітних: «ой-ой» і присутнім стає зрозуміло - почалося! У Трьохстах тридцяти трьох порадах для матерів це слово означає «зберігайте паніку й збирайтеся», до того ж відразу й перелік необхідних речей вказаний. Про цей посібник згадав Михась, який саме зібрав для мами ранець. Малюк з пуза Маліни передав естафету своєму двоюрідному братику і тільки-но одні батьки покинули квартиру й поїхали зустрічати свою дитинку, інші знову почули: «ооооой». Про це щось написали в тих Трьохстах тридцяти трьох порадах? Однозначно спочатку треба кликати тата. Ось вам і «Святий Миколай».

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Агнєшка Тишка
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
254
Формат (мм)
170х240
Производитель
Школа
Зося з вулиці Котячої та великі зміни автор Агнєшка Тишка

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх