КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

В оточенні ідіотів, або як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти

220 грн
Код: 978-966-03-8307-4
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

В оточенні ідіотів, або як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти - автор Томас ЕріксонВ оточенні ідіотів» це бестселер 2015 - 2018 років. Томас Еріксон поділяє людей на чотири кольорові типи. Він описує логіку поведінки, темперамент, систему цінностей представників кожного з кольорів. Чому одних людей ми розуміємо з півслова, а інших не розуміємо взагалі? Чому дуже успішні люди інколи здаються нам ідіотами і психопатами? Як подивитися на себе очима інших людей і навчитися розуміти навіть тих, хто на нас абсолютно не схожий? Книга допомагає краще сприймати людей з різними типами поведінки й ефективно з ними спілкуватись і може стати настільною для керівників, психологів, менеджерів усіх рівнів.Томас Еріксон (нар. 1965) - шведський письменник, психолог з соціальних комунікацій, біхевіорист та особистий тренер. Як письменник він дебютував у 2011 році з кримінальною серією про біхе віориста Алекса Кінга. Томас написав дві науково-популярні книги про спілкування та поведінку людей - «В оточенні ідіотів» і «В оточенні психопатів».Висновки від автора, які можна зробити:Найкращий і найдієвіший спосіб досягти високої групової динаміки - об'єднати людей, синтезуючи різні типи темпераменту. Всі давно знають про це, але незважаючи на таке розуміння, більшість організацій, з якими я зіштовхувався, не дотримується даної фундаментальної вимоги при формуванні свого штату. менеджери продовжують запрошувати людей, схожих на них самих, за принципом "принаймі ми хоча б зрозуміємо, з ким маємо справу".На питання про те, чому жодна з груп не досягла успіху, і що потрібно робити Вам, щоб уникнути їхньої участі, вже відповіла моя книга В оточенні ідіотів. В іншому ж я сподіваюся, що ви стали частиною цієї захоплюючої мандрівки й отримали задоволення, читаючи про те, як влаштований людский темперамент, відночас унікальний і спільний для всіх. Всі ми різні. Ну, добре, можливо не всі. Але більшість точно. Як багато ви можете дізнатися - варто лише поглянути уважно. Все залежить тільки й тільки від Вас.Книгу "В оточенні ідіотів, або як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти" можна придбати: у магазині Книги На Балке з доставкою по містах: Харьків, Київ, Полтава, Суми, Одеса, Дніпро та Україна. та у місті Харкові на книжковому ринку Райский куточок (книжкова балка).

Характеристики

Производитель
Фолио
Язык издания
украинский
Автор
Томас Ериксон
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
256
Формат (мм)
170х245
Обложка
твёрдая
В оточенні ідіотів, або як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх