КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Замок у хмарах

179 грн
Код: 978-966-429-586-1
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Замок у хмарах, книга авторки Керстін Гір: видавництво ШколаНарешті Керстін Гір порадувала фанатів своєї творчості, довгоочікуваною книжковою новинкою під назвою - "Замок в хмарах". Якщо хто не знає, вона автор відомих трилогій "Таймлесс" і "Зильбер".Дана книга - це затишна різдвяна історія про готель і його мешканців, підлітковий роман , про перше кохання з невеликою детективної лінією- тобто Попелюшка на сучасний лад.Короткий сюжет:Ця довга детективна історія познайомить читачів з головною героїнею Фанні Функе, яка вважає себе невдахою: школу не закінчила, з батьками посварилася і фактично втекла з дому, вступивши в літню практику в старовинний швейцарський готель «Шато Жанвье», який всі називають Замком в хмарах. Під Новий рік в готелі, яблуку ніде впасти: сюди з'їхалися вершки суспільства, в тому числі сім'я загадкового російського олігарха, американський грошовий мішок з численними родичами і фахівець з коштовних каменів з Лондона, якого супроводжує чарівний онук з замашками грабіжника. Що привело їх сюди? Чи дійсно вони ті, за кого себе видають? І головне - кому з них можна довіряти? Намагаючись з'ясувати це, Фанні виявляється в епіцентрі неймовірних подій. У книзі накладається детективний сюжет на історію про Попелюшку в сучасних реаліях, а головна героїня дивиться на те, що відбувається з властивим їй почуттям гумору і здоровим глуздом.У книзі багато героїв, але вони зручно перераховані в кінці і описані добре в самій книзі, так що заплутатися складно. Детективна частина книги злегка наївна і трохи добра, але це ж по суті дитяча книга. Також є багато гумору, так що книга читається легко і швидко.Книгу Замок у хмарах можна купити:в нашому інтернет магазині Книги на Балці з доставкою в будь-яке місто і населений пункт України.в місті Харкові на книжковому ринку Райський Куточок (Книжкова балка) оптом і в роздріб.

Характеристики

Язык издания
украинский
Автор
Керстін Гір
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
376
Формат (мм)
170х225
Обложка
твердая
Производитель
Школа
Замок у хмарах

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх