КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш автор Ігор Манн

Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш автор Ігор Манн

230 грн
Код: 978-617-577-159-4
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Ігор Манн - книга "Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш" вперше українською мовоюНомер один - книжка про те, як стати першим на професійному ринку з багатьма конкурентами. Ви дізнаєтеся, як поставити мету, дослідити свої можливості (зробити аудит самого себе), розвиватися, досягати високих результатів та просуватися вперед.«Номер 1» - проста для розуміння книжка, яка надасть вам найкращі джерела інформації та порекомендує провідних спеціалістів.Трохи про книгу:Людина - товар на професійному ринку з багатьма конкурентами. І тут працюють ті ж прийоми, що й у маркетингу. Якщо ви амбітні та відчуваєте в собі потенціал стати більше ніж просто хорошим спеціалістом, хочете обійти суперників, вибитись у лідери і бути першим у тій чи іншій сфері, треба навчитися застосовувати ці прийоми щодо самого себе. Відтак на зміну людині-товару прийде безсумнівний авторитет - людина-бренд, приклад для наслідування, який викликає заздрість і загальне захоплення.Ліпшого наставника на цьому шляху, ніж Ігор Манн, визнаний № 1 у маркетингу, годі й шукати. Він не лише зробив собі ім'я копіткою працею на професійній ниві та наполегливою роботою над собою, а й допоміг багатьом людям і компаніям досягти вражаючих результатів і посісти гідне місце під сонцем. Маркетер, консультант, спікер, автор десятка книжок, видавець Ігор Манн у «Номері 1» вдало поєднав теорію з практикою та запропонував покроковий алгоритм досягнення мети. Скориставшись додатками наприкінці книжки, ви зможете скласти індивідуальний наочний план просування вперед. Читайте та дійте!Передмова від автора:Дорогой читачу!Щоб відразу привернути вас до себе, почну з того, що народився я в Одесі.Україна подарувала світову багато великих людей (наприклад, батьки Філіпа Котлера - міжнародного гуру маркетингу - з України). І я вірю, що ця книга допоможе збільшити кількість таких великих людей в Україні і підняти якість життя кожного читача.Я радий, що мої книжки видають українською мовою. Читайте більше!Книжки роблять нас багатшими не тільки духовно, а й матеріально. Бути номером один вигідно - і морально, і матеріально - тож будьте.Книгу Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш від Ігоря Манн можно придбати у нашому інтернет-магазині Книги На Балке за ціною видавництва з доставкою в усі міста нашої України.

Характеристики

Язык издания
украинский
Автор
Игорь манн
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
240
Формат (мм)
145х210
Обложка
твердая
Производитель
МонолитBizz
Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш автор Ігор Манн

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх