КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Лунастри 3 Кроки в Безмежжі

175 грн
Код: 978-966-429-447
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Лунастри Кроки в Безмежжі - 3 частина автор Наталія ЩербаНарешті вийшла довгоочікуване продовження серії «Лунастри» в українському перекладі. Цей фентезі-цикл створила Наталія Щерба — улюблена часодійна письменниця українських, російських, польських, чеських та словацьких підлітків та дорослих.Лунастри - дивовижний світ. Світ безграннічних можливостей. Протистояння двох рас-Астра і лунатов. Але з'явилася ще ода раса-лунастри. Удвічі сильніше обох рас. Розпочнеться війна, за першість, свободу і за владу?Короткий сюжет 3 частини:Дволикий світ на порозі великого Години Затемнення. Хто прокладе шлях в таємничий Астраліс: білий дракон Сільвебр або чорний дракон Аурум? Хто заволодіє новим світом: айстри або лунати? І що якщо коріння цього протистояння йдуть в найраніші часи? А у жителів стародавньої Фамагусти теж є свої плани?Тім Князєв, Селестина Святова і Алекс Волков шукають своє місце в світі в ці важкі часи, вони відчувають, що настає момент, коли доводиться, ризикнувши всім, зробити крок в Порожнечу. Але чи вистачить на це сміливості? І що чекає там, за Великим Межею - життя або смерть?Цей чудовий і популярний фентезі-цикл створила геніальний письменник дитячої фантастики - Наталія Щерба.І Занурившись в цей дивовижний і чарівний світ, створений Наталією, ви вже не повернетеся, та й не треба.Сюжет книги захоплюючий і добре опрацьований. Начало історії 3 книги Лунастров починається начебто нудно, події відбуваються повільно, але поступово і непомітно все більш і більш поринаєш у цей таємничий світ і від книги просто не відірватися. Та й взагалі в другій половині - такі повороти подій, що навіть не очікуєш, які вчинки можуть здійснювати герої.Купити Лунастри 3 Кроки в Безмежжі в Україні можно:У магазині Книги На Балке з доставкою по містах: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Черкаси, Чернігів, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв та інші міста.

Характеристики

Язык издания
украинский
Автор
Наталья Щерба
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
352
Формат (мм)
170х220
Обложка
твёрдая
Производитель
Школа
Лунастри 3 Кроки в Безмежжі

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх