КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів автор Ігор Манн

Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів автор Ігор Манн

230 грн
Код: 978-617-577-157-0
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів - автор Ігор МаннДля того щоб малий або середній бізнес процвітав, зовсім не обов’язково замовляти дорогу рекламу та нести останню копійчину до спеціалізованого агентства. Збільшити продажі, забезпечити впізнаваність бренда та лояльність клієнтів цілком можливо вже за два місяці за допомогою 50 безкоштовних (чи майже безкоштовних) інструментів, наведених у книжці «Маркетинг без бюджету» відомого маркетера, консультанта, спікера, автора і видавця Ігоря Манна.Цей практичний посібник містить неодноразово перевірені рецепти та свіжі ідеї з покроковими інструкціями щодо їх реалізації. Книжка стане у пригоді насамперед власникам, акціонерам, а також топ-менеджерам компаній, які не мають змоги чи просто не хочуть витрачатися на маркетинг. Більше уваги до «дрібниць» — і результат перевершить найсміливіші очікування!Игорь Манн кандидат экономических наук.Трохи про автора книги:Ігор Манн в 1989 році закінчив Московський інститут управління і почав працювати в Інституті управління на кафедрі «Зовнішньоекономічна діяльність та зарубіжний досвід управління». Ігор Манн багато викладав, подорожуючи по країні, консультував, працював у рекламному агентстві - спочатку рекламним агентом, потім копірайтером.У 1993 році став менеджером з маркетингових комунікацій в московському офісі швейцарської компанії Ciba-Geigy, відділення «Захист рослин».У 1994 році у Всеросійській академії зовнішньої торгівлі (ВАВТ) захистив кандидатську дисертацію за темою «Організація системи маркетингових комунікацій у зовнішньоекономічній діяльності підприємства». У 1995 році перейшов в російську компанію «Фавор», офіційний імпортер японської компанії Konica Corporation, на посаду директора з маркетингу.У 1998 році почав працювати директором з маркетингу в московському офісі компанії Lucent Technologies.У 2000 році, коли з Lucent Technologies була виділена нова компанія Avaya, отримав в ній призначення на посаду регіонального директора по маркетингу в регіоні Центральної Східної Європи, СНД, Близького Сходу і Африки.У 2003 році з під його пера виходить книга: Маркетинг на 100%, що згодом стала бестселером. Пізніше виходять книги "PR на 100%", "Без бюджету", "Арифметика маркетингу для перших осіб", "Хороший рік".2005 рік ознаменувався появою нового видавництва Манн, Іванов і Фербер, засновниками якого стали Ігор Манн, Михайло Іванов та Михайло Фербер. Крім іншого Ігор Манн займається консультуванням бізнесу, веде тренінги і семінари.Купити книгу Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів українською мовою можно: У магазині Книги На Балке з доставкою по всіх містах України

Характеристики

Язык издания
украинский
Автор
Игорь Манн
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
288
Формат (мм)
145х210
Обложка
твердая
Производитель
МонолитBizz
Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів автор Ігор Манн

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх