КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Пізнаватика мій перший підручник

375 грн
Код: 978-966-429-400-0
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Пізнаватика, розвивальна книга серії Малятко-розумнятко автора Василя ФедієнкоПізнаватіка - це величезна прекрасно оформлена картонна книга, яка є продовженням всім відомою Розвіватікі серії Малятко-розумнятко від видавництва Школа. Вона відрізняється тим, що містить більш складні розділи, а саме: «Азбуку», «Числа і цифри», «Пори року», «Тварини далеких країн», «Їду, плаваю, лечу», «Корисні машини».Автор цих книжкових хітів для розвитку дитини Василь Федієнко - додав такі розділи «Англійський алфавіт», «Спортивні змагання», «Побутова техніка», «Інструменти», «Рослини, гриби», «Космос», адаптовану для малюків карту України, на якій позначена столиця, головні річки та області.Пізнаватіка мій перший підручник - це бестселер, який призначений для веселих і захоплюючих занять батьків з дітьми від двох років. Яскравий і барвистий підручник Пізнаватіка дасть вашому малюкові перші уявлення про природу, навколишнє середовище, ознайомить з абеткою, цифрами і навіть допоможе вивчити англійський алфавіт і прості англійські слова.Завдання дитини при вивченні даної книги - вивчати навколишнє середовище, розвивати мовлення, мислення, поповнювати словниковий запас тощо. З цією метою в книзі представлена інформація про пори року, тварин, рослини та космос. Ваша ж не просте завдання - пояснювати, розповідати, задавати дитині питання до малюнків. Тому пропонуйте дитині для засвоєння такий обсяг і рівень матеріалу, який відповідає її віку і рівню розвитку. З Пізноватікой весело і цікаво займатися, оскільки пропонований навчальний матеріал представлений максимально наочно, в поєднанні з великими, яскравими і якісними малюнками. Так само книга чудово підходить для гарного подарунка.Купити Пізнаватику Федієнко можна: у книжковому інтернет-магазині Книги на Балці (доставимо книгу в будь-який населений пункт України) та у місті Харкові на книжковому ринку Райський Куточок (книжкова балка) оптом та в роздріб за найнижчими цінами в Україні.

Характеристики

Язык издания
украинский
Тип бумаги
картон
Иллюстрации
цветные
Автор
Василь Федієнко
Количество страниц
20
Формат (мм)
310х440
Обложка
твердая
Производитель
Школа
Пізнаватика мій перший підручник

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх