КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Шкарпеткожери автор Павло Шрут

179 грн
Код: 978-966-429-457-4
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Дитяча книга Шкарпеткожери автора Павла ШрутаАнотація до книги:Може бути, у вас вчора, або в цю саму хвилину пропав носок. Хто в цьому винен? Шкаркеткожер! Загадкова і невловима істота, яке пожирає один носок з пари. У цій книжці є все, що ви хотіли дізнатися про шкарпеткожорів, і навіть те, чого ви воліли б не знати.Захоплююча історія про боротьбу злочинних кланів поглиначів шкарпеткожорів і дружбу цих дивних істот з напівбожевільним ученим і самотнім трубачем. Зрада, любов і пригоди на тлі темних вулиць, горищ і підвалів. Ось виявляється, що відбувається, коли ми йдемо з дому або лягаємо спати! Негласне правило кожного поважаючого себе Шкаркеткожора (за винятком гангстерів) - забирати тільки один носок з пари, що дає цілком логічне пояснення, куди ж весь час губляться наші шкарпетки.Головний герой веселих і смішних історій про шкарпеткожорах - малюк Хіхіш, прозваний так за звичку постійно хихикати. Разом з дідусем він живе в квартирі самотнього пана Варжінеца, який носить різнокольорові шкарпетки і навіть не підозрює, що відбувається в будинку, коли він йде на роботу або лягати спати.Завдяки Павлу Шруту ця книга вже влаштувалася майже в кожному чеському будинку. Тепер, сподіваємося, вони будуть то тут, то там з'являтися і у нас в Україні.Шкарпеткожорів хвалять за винахідливий сюжет, тонкий гумор і приголомшливо дотепні ілюстрації. Це геніальна ідея - написати історію про пожирачів шкарпеток, адже у кожної дитини є повний ящик одиноких шкарпеток, і тепер ясно, куди вони пропадають.Книга Шкарпеткожери - написана з тонким гумором і просто чудово проілюстрована. А ще під час читання діти обожнюють стежити, як сторінка за сторінкою розпускається гігантський носок, і як тільки ця книга потрапить до рук дитини, то вона не викладе з рук ії, поки не прочитає до кінця.Ця чудова та дуже якісна книга призначена для дітей середнього шкільного віку.У нашому магазині можна замовити та купити онлайн книгу Шкарпеткожері, як одну, так і в кількості з доставкою у будь-який населений пункт України.

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Павло Шрут
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
232
Формат (мм)
179х240
Обложка
твёрдая
Производитель
Школа
Шкарпеткожери автор Павло Шрут

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх