КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Анімаліум автор Брум Дженні

330 грн
Код: 978-617-679-376-2
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Анімаліум - велика пізнавальна книга для дідей від Брума ДженніЯк що Вам треба дізнатись, як еволюціонували тварини, та зазирнуть до препараційних лабораторій і відкрити для себе різноманіття природних середовищ планети Земля. То завітайте до «Анімаліума» та пізнавайте красу і розкіш тваринного царства.Ця книга не енциклопедія тваринного світу, і навіть не претендує називатися такою. Це скоріше науково-популярне видання, покликане коротко і в цілому ознайомити читачів в дуже простій, доступній формі із загальною класифікацією тваринного світу. У будь-якому випадку представлена в книзі інформація цілком доступна для розуміння молодшому школяреві. На одному з перших розворотів дано еволюційне древо життя - звичайно ж, неповне, і дуже схематичне.Анімаліум - це одна з можливостей пробудити в дітях любов до біології і велика допомога батькам при вивченні дитиною шкільного навколишнього міра. Знання в книзі не енциклопедичні, але зрозумілі і потрібні. Так що ласкаво просимо до «Анімаліума»! Двері цього музею відчинено двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Тут зібрано вражаючу колекцію з понад 160 тварин, яку буде цікаво розглянути відвідувачам різного віку.Сама книга дуже великого формату (275х375 мм). Но в іншому форматі чудові ілюстрації загубилися би. Все зроблено з великим смаком: яскраві малюнки, папір досить щільний, жовтуватого кольору, шрифт в основному великий.Купити (заказати) онлайн книгу Анімаліум можно у нашому магазині "Книги На Балке"

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Тип бумаги
мелованная
Автор
Брум Дженни
Количество страниц
112
Формат (мм)
270х370
Обложка
твердая
Производитель
ВСЛ
Анімаліум автор Брум Дженні

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх