КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя автор Всеволод Нестайко

Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя автор Всеволод Нестайко

145 грн
Код: 978-966-7047-85-6
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Нестайко Всеволод Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі ВуханяНайкращий подарунок — це гарні книжки.Ця збірка - продовження невеличких оповідать Всеволода Нестайка про пригоди учнів відомої "Лісової школи" їжачка Кольки та його друга зайчика. Це доповнення до основних пригод невгамовних друзів. Можна сказати, що разом з чьотирма основними книгами ця книжка створює повну, таку собі "режисерьску" версію пригод у Лісовій школі.Книга включає в себе нові історії про улюблених героїв ваших дітей: невгамовних друзів-звірят (щоб не осоромитись перед своєю ж малечею, запам'ятайте, що Колючка – це їжачок, а Кося Вухань – зайчик).Крім фірмового ''нестайківського'' гумору та традиційно захоплюючого сюжету, збірка має для Вас та Вашого малюка ще один сюрприз. Для художнього оформлення обкладинки та графічного супроводу текстового матеріалу видавництвом використовувалися малюнки юних художників у віці від 6 до 11 років!Результатом стало найнезвичайніше видання Нестайка: «Найновіші пригоди їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя» купити захочеться будь-кому, хто потримає в руках цю книжку та погортає її сторінки.Від автора:Може, хтось із ваших батьків або родичів уже був знайомий з героями цієї казки, бо пригоди зайчика Косі Вуханя та їжачка Колька Колючки почалися ще в 1981 році, коли вийшла книжка «Незвичайні пригоди в лісовій школі», яку наступного 1982 року було відзначено літературною премією імені Лесі Українки.Тим, хто не читав цієї казкової історії, або читав і підзабув, я нагадаю, що пригоди відбуваються у спеціалізованій лісовій музичній школі з ведмежою мовою викладання, яку організував у Казковому Лісі Бурмило Михайлович Ведмідь. Сам директор викладав у ній ведмежу мову. А вчителями були: математичка і класна керівничка Пантера Ягуарівна, історик — слон Мамонт Африканович, викладач музики Бегемот Гіпопотамович, вчитель фізкультури Макак Макакович та інші. А однокласниками зайчика та їжачка були ледарі й порушники дисципліни Вовчик Вовченко і Рудик Лисовенко, відмінник з ведмежої мови, директорський родич Михайлик Ведмеденко, дівчатка — рисеня Раїса Мняу, козеня Зіна Бебешко та інші.На книзі «Незвичайні пригоди в лісовій школі» мої непосидючі герої не зупинилися, а змусили мене писати все нові й нові пригодницькі історії. Що я й робив. Нові пригоди передавали по радіо, друкували їх у дитячих журналах, а 2000 року вони увійшли до книги «Казкові пригоди і таємниці». Проте бурхливе пригодницьке життя у лісовій школі тривало й далі. І от перед вами новий казковий серіал. Ви — перші його читачі!Щастя вам, здоров’я, успіхів у навчанні і веселих пригод! 

Характеристики

Производитель
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Всеволод Нестайко
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
160
Формат (мм)
84х108/16
Обложка
твердая
Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя автор Всеволод Нестайко

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх