КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Гаррі Поттер і прокляте дитя

155 грн
Код: 978-617-585-112-8
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Гаррі Поттер і прокляте дитя видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГАВосьма книга про Гаррі Поттера створена на основі нового оригінального сюжету Джоан Кєтлин Роулінг і по суті справи є сценарієм п’єси.Це результат співавторства Джоан Роулінг, Джона Тіффані та Джека Торна. З першої ж постановки 30 липня 2016 року на підмостках театру «Палас» в Лондоні п’єса користується неймовірною популярністю.Восьма книга про Гаррі Поттера, освітлює події, що сталися через дев’ятнадцять років, коли пере можною битвою за Гоґвортс закінчилася сьома частина поттеріани.Шанувальники величної саги, а й всі небайдужі до якісної фєнтезійної прози, гідно оцінять продовження улюбленої історії.СюжетСин Гаррі Поттера Албус потрапляє на факультет «Слизерин», де заводить дружбу з сином Драко Мелфоя Скорпіусом. Він не вміє грати в квідич і часто свариться з батьком. На четвертому році навчання в Гоґвортсі Албус і Скорпіус вирішують змінити минуле за допомогою останнього маховика часу, щоб врятувати від смерті Седрика Дігорі, який загинув під час подій «Кубка Вогню». На це їх надоумила Делфі — таємна донька лорда Волдеморта і Белатріси Лестранж — яка хоче повернутися в минуле і захопити владу разом з батьком.Подорож за допомогою маховика часу і зміна подій призводить до спотворення реальності. Народжується інший світ, в якому Волдеморт перемагає у війні та вбиває Гаррі Поттера, а Герміона, Рон і професор Снейп стають членами підпільного опору. Оскільки Гаррі мертвий, то і Албуса більше не існує, що не влаштовує Скорпіуса. Тому він вирішує виправити скоєне і повернути світ до свого попереднього стану.Через Делфі Скорпіус, Албус і сама Делфі опиняються в Годриковій долині у 1981 році за день до вбивства Джеймса та Лілі Поттерів. Гаррі, Джіні, Драко, Рон і Герміона відправляються за ними у минуле. Між Гаррі і Делфі відбувається битва, в якій він ледь не гине. Його рятує Албус, і ці події змінюють їх стосунки назавжди. Порядок часу відновлено.Гаррі Поттер і прокляте дитя» українською мовою це один з перших та, маємо підстави вважати, найкращих перекладів п’єси у світі після оригінального видання.

Характеристики

Производитель
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык издания
украинский
Автор
Джоан Ролінг
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
352
Формат (мм)
145х230
Обложка
твердая
Гаррі Поттер і прокляте дитя

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх