КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу автор Джорджія Бінг

Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу автор Джорджія Бінг

175 грн
Код: 978-966-429-375-1
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Джорджія Бінг Книга "Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу"Перша книга популярної серії «Моллі Мун» відомої сучасної британської письменниці Джорджії Бінг до уваги читачів у якісному перекладі українською мовою!Звичайна дівчинка Моллі Мун одного дня розкриває в собі дивовижний талант гіпнотизера й разом зі своїм другом Роккі вирушає в подорож, сповнену захопливих пригод, небезпечних сюрпризів і цікавих несподіванок.Сюжет книги розгортається навколо юної дівчинки на ім'я Моллі.Головна героїня не дивлячись на такий малий вік встигла вже досить багато пережити. Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу. З-за того, що вона осиротіла дівчинка опинилася в притулку для дітей у Хардвигсе. У цьому місці їй довелося відчути всі принади життя в подібному місці. Міс Гадкинс була директором притулку і при будь-якому зручному для неї разі намагалася познущатися над дитиною. Жінка всіляко намагалася себе піднести.А ось інші вихователі і вчителі не звертали на неї уваги досить часто дорікали Моллі за неуважність. У головної героїні були напружені стосунки і зі своїми однолітками, так як вони дивилися на те, що роблять їхні старші друзі і кожен раз намагалися образити дитину. І от якось раз в житті все змінилося. Дівчинка ніби в подарунок отримала дуже стару книгу, а як виявилося в ній описано багато технік гіпнозу. Моллі виявила, що у неї неймовірні здібності до гіпнозу і тепер все в її руках. І ось тепер директор виконує всі побажання та накази дівчинки. Моллі незабаром набридне її притулок і з такими здібностями вона непримено не пропаде. У неї відкриваються величезні можливості подорожувати. Ось тільки Моллі ще не здогадується, що нею зацікавилися, а точніше її здібностями...

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Джорджія Бінг
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
304
Формат (мм)
170х240
Обложка
твердая
Производитель
Школа
Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу автор Джорджія Бінг

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх