КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Гаррі Поттер і філософський камінь велике ілюстроване видання

Гаррі Поттер і філософський камінь велике ілюстроване видання

460 грн
Код: 978-617-585-100-5
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Гаррі Поттер і філософський камінь (ілюстроване видання) видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГАПерше ілюстроване видання книги "Гаррі Поттер і філософський камінь" було видано в Великобританії у 2015 році. Ілюстрації зробив відомій англійський художник Джим Кей, кавалер медалі Кейт Грінвей. Безліч чудових кольорових ілюстрацій – це справжнє свято для читачів.Авторка книги так пише про свої почуття: «Побачивши ілюстрації Джима Кея, я була глибоко зворушена. Мені подобається його бачення світу Гаррі Поттера, і я вдячна йому за талановите втілення цього бачення — це для мене велика честь».В першій книзі відбувається знайомство з хлопчиком, до якого доля поставилася дуже суворо. Проживання в чулані під сходами, доношування братових обносків, відсутність батьківської любові – скрізь такі випробування йшов Гаррі довгі десять років до того, як узнав, що він чарівник.Нагородою стає незвичайна школа Гогвортс та зустріч з вірними друзями Роном Уізлі та Герміоною Грейнджер. Гаррі відкриває новий світ де є чарівне дзеркало і філософський камінь, але з’явлються і вороги: майстер чарівного зілля Северус Снейп  і Драко Малфой зі Слізеріна. А також головний ворог Гаррі – Лорд Волдеморт, який вбив батьків Гаррі і залишив йому «на згадку» шрам на лобі.Пройти крізь всі випробування може тільки щира безкорислива людина. Дізнаємося,чи вдалось це Гаррі, коли дочитаємо книгу до кінця.Книгу Гаррі Поттер і філософський камінь - велике ілюстроване видання від видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА  можно придбати онлайн через кошик сайту http://knigi-na-balke.com або зателефонувати нам.Приємних вам покупок!

Характеристики

Производитель
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык издания
украинский
Иллюстрации
цветные
Автор
Джоан Кэтлин Роулинг
Количество страниц
248
Формат (мм)
226х267
Обложка
твердая
Гаррі Поттер і філософський камінь велике ілюстроване видання

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх