КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Математика підготовка до ЗНО 2020 автор Капіносов

Математика підготовка до ЗНО 2020 автор Капіносов

150 грн
Код: 978-966-07-2701-4
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

ЗНО з математики 2020 - комлексний підручник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінюванняПосібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до ЗНО і ДПА 2018 року. Його укладено відповідно до чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Комплексне видання включає в себе: Довідковий теоретичний матеріал Розвязування типових задач Тренувальні тестові завдання Варіанти тестів у форматі ЗНО Завдання і відповіді до ЗНО 2019 Відповіді до всіх завданьМетою посібника є надання практичної, методичної та психологічної допомоги учням у підготовці до ЗНО і ДПА 2019 року.У посібнику міститься довідковий теоретичний матеріал, приклади розв’язання задач і вправ і завдання з усіх тем шкільного курсу математики.Завдання кожної теми складаються з чотирьох частин: перша частина містить довідковий теоретичний матеріал і зразки розв’язання вправ. друга частина — тестові завдання із п’ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Усі завдання розміщені в послідовності зростання складності. третя частина містить завдання, які передбачають установлення відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними цифрами 1–4, та їхніми властивостями, позначеними буквами А–Д. у четвертій частині вміщено тестові завдання відкритої форми — самостійне знаходження відповіді у вигляді десяткового дробу.У нашому магазині "Книги На Балке" ви зможете легко замовити і купити онлайн оригінальний комплексний довідник Капіносова Анатолія для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2019 році, видавництва Підручники і Посібники.

Характеристики

Производитель
Підручники і посібники
Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Вид
сборники тестовых заданий
Целевая аудитория
ученикам средних и старших классов
Назначение
11 класс
Язык издания
украинский
Переплет
мягкий
Тип бумаги
газетная
Иллюстрациии
нет
Состояние
новое
Автор
А.М.Капіносов
Количество страниц
559
Формат (мм)
205х290
Обложка
мягкая
Математика підготовка до ЗНО 2020 автор Капіносов

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх