КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Атлас Природознавство для 1-2 класу

25 грн
Код: 978-617-670-613-7
Минимальный заказ: 10 шт.
В наличии | Только оптом
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Атлас Природознавство 1-2 клас видавництва КартографіяРозділи атласу: Природа Землі, жива і нежива природа Моя країна - Україна Земля серед Сонця і планет Календар пір року Добу, їх частини та час Явища природи в різні пори року Світ живої природи Походження домашніх тварин і культурних рослин Їх потрібно берегтиВ атласі багато уваги приділено основним змістовним лініям програми - вивчення об'єктів і взаємозв'язків в природі; вивчення Землі, як планети Сонячної системи; Україна на картах світу; вмінню користуватися різними приладами для спостереження за об'єктами і явищами живої і неживої природи. Контурні карти і практичні завдання допоможуть закріпити вивчений матеріал і проконтролювати знання учнів.Купивши географічний атлас «Природознавство» для 1-2 класів, ви зробите урок привабливим і сучасним. Атлас надасть реальну допомогу вчителям і учням. Використання такого посібника дозволяє урізноманітнити заняття учнів на уроках і вдома, а також виконання самостійних і практичних робіт. Посібник містить цікавий матеріал, який є функціональним, несе навчальне навантаження, має методичну цінність, доповнює і розширює знання учнів, враховує психологічні особливості дітей і відповідає їх інтересам.

Характеристики

Язык издания
украинский
Количество страниц
20
Формат (мм)
220х280
Обложка
мягкая
Иллюстрации
цветные
Год издания
2017
Производитель
Картография
Атлас Природознавство для 1-2 класу

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх