КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Атлас Природознавство для 3-4 класу

20 грн
Код: 978-617-670-412-6
Минимальный заказ: 10 шт.
В наличии | Только оптом
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Атлас Природознавство для учнів 3-4 класу видавництва КартографіяПредставлений навчальний атлас є впровадженням ідей сучасної географічної науки, відповідає віковим особливостям учнів 3-4 класів і загальноприйнятим вимогам і відповідно до чинної програми, атлас структуровано за такими розділами: Вчіться орієнтуватися на місцевості план місцевості Земля - планета Сонячної системи Фізична карта Землі Фізична карта України Природні зони, рослини і тварини Землі Природні зони, заповідники і національні природні парки України Лікарські рослини. їстівні гриби Україна на картах світу і ЄвропиДоповнюють атлас «Пташині годинник», «Квітковий годинник» і рослинний і тваринний світ природних зон України. Кожен розділ поділено на окремі навчальні теми, які детально відображають інформацію про географічні закономірності, об'єкти та явища природи.Атлас можна назвати хрестоматією, в ньому вміщено багато пояснювальній інформації: карти, схеми, таблиці, ілюстрації. Слід серед смислового навантаження виділити карти, які є важливим навчально-методичним компонентом роботи на уроці природознавства. Потрібними і цікавими є контурні карти атласу, які допомагають контролювати знання учнів по вивченим темам і привчати їх до роботи з контурними картами.Навчальні методи і прийоми за допомогою такого атласу будуть спрямовані на досягнення найбільшої ефективності розвитку пізнавальних здібностей школярів, формування комплексного творчого і логічного мислення, просторової уяви, інтуїції.Купивши навчальний атлас «Природознавство» для 3-4 класів зробить урок цікавим і справді сучасним. Використання такого посібника дозволяє урізноманітнити заняття учнів на уроках і вдома, а також виконання самостійних і практичних робіт.Атлас щорічно оновлюється і має позитивні відгуки вчителів.

Характеристики

Язык издания
украинский
Количество страниц
20
Формат (мм)
220х280
Обложка
мягкая
Иллюстрации
цветные
Производитель
Картография
Атлас Природознавство для 3-4 класу

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх