КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53
Хрестоматії з українскої литератури 11 клас автор Гавриш

Хрестоматії з українскої литератури 11 клас автор Гавриш

90 грн
Код: 978-617-686-182-9
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30

Описание

Українська література Хрестоматія 11 клас + тестові завдання автор Гавриш видавництва ВеснаХрестоматію створено відповідно до програм для 11-річної школи та за вимогами нової «Концепції літературної освіти», мета якої —«виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики «Словник незрозумілих слів», «Це цікаво!», а також у кінці посібника розміщено розділ, у якому у формі, таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані питання, які допоможуть учневі краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішнє Незалежне оцінювання.Видання розраховане на учнів 11 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.Хрестоматія містить творі, які раніше не вивчались, або важко знайти.І.Жиленко "І світла алея", "Зимовий мотив з візитом пічника", "За золотими вікнами зірок".Я.Стельмах "Синій автомобіль".О. Турянський "Поза межами болю".

Характеристики

Производитель
Весна
Язык издания
украинский
Тип бумаги
газетная
Автор
Гавриш І.П.
Количество страниц
735
Формат (мм)
145х200
Обложка
мягкая
Хрестоматії з українскої литератури 11 клас автор Гавриш

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх