КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Квітка сонця автор Василь Сухомлинський

135 грн
Код: 978-966-429-017-0
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Квітка сонця притчі, казки, оповідання — автор Василь СухомлинськийНе любити Сухомлинського — неможливо. Багато з нас, його читали ще в дитинстві. Прекрасні історії, дуже щирі і добрі, а головне повчальні і зрозумілі навіть маленьким дітям. Василь Сухомлинський був педагогом з великої літери і дуже сильно любив дітей. У його книзі є герої, яким хочеться поспівчувати, є такі, яким хочеться наслідувати, але звичайно ж є й інші, яких хочеться - засудити. У книжці є співпереживання, позитивне виховання і усвідомлення ситуацій і вчинків для використання в житті. Ми настійно рекомендуємо обов'язково мати, хоча б кілька книг цього чудового українського автора в бібліотеці кожного маленького читача.У книзі Квітка сонця дуже багато історій і вона складається приблизно з 230 навчальних оповідань. Ці історії — найцікавіші твори письменника для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки Малюнки є, але дуже прості і не на кожній сторінці, тому, кращий вік для читання — це дошкільнята та школярі початкових класів.Трохи про автора:Сухомлинський Василь Олександрович — український радянський педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР. Кандидат педагогічних наук (1955). Член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР (1957); член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР (1968)Квітка сонця, читати уривок:На високому стеблі — велика квітка із золотими пелюстками. Вона схожа на сонце. Тому й називають квітку соняшником. Спить у ночі соняшник, схиливши золоті пелюстки.Та як тільки сходить ранкова зоря, пелюстки тремтять. То соняшник жде сходу сонця.Ось уже сонце викотилось із-за обрію. Соняшник повертає до нього свою золоту голівку й дивиться, дивиться на червоне вогняне коло. Усміхається соняшник до сонця, радіє, вітає його: — Добрий день, сонечку, я так довго чекав тебе! Сонце піднімається все вище й вище, пливе по небу. І соняшник повертає за ним свою золоту голівку. Ось воно вже заходить за обрій, і соняшник востаннє усміхається його золотому промінню.Книгу Квітка сонця можна замовити онлайн у нашому інтернет-магазині "Книги на Балке" гуртом та в роздріб за низькою ціною, та доставкою по містах України.

Характеристики

Язык издания
украинский
Иллюстрации
черно-белые
Автор
Василь Сухомлинський
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
240
Формат (мм)
170х240
Обложка
твердая
Производитель
Школа
Квітка сонця автор Василь Сухомлинський

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх