КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

20000 льє під водою автор Жюль Верн

90 грн
Код: 966-8114-53-1
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Жюль Верн - роман 20000 льє під водою

Опис роману:У другій половині XIX століття на очі мореплавцям став попадатися незвичайний об'єкт, що перевершує кита швидкістю і розмірами. Газети, а слідом за ними і вчені, зацікавилися невідомим об'єктом, який, після довгих обговорень, визнали невідомим науці тваринам, імовірно - гігантським нарвалом.

Академічний інтерес змінився суто практичним, коли в результаті зіткнень з об'єктом кілька кораблів отримали пробоїни. Було вирішено спорядити експедицію на військовому парусно-паровому фрегаті «Авраам Лінкольн», що належить флоту США, щоб знайти і знищити небезпечне для мореплавання тварина.Після довгих пошуків експедиція зустрічає в Тихому океані «невідоме тварина», але в результаті зіткнення з ним фрегат отримує пошкодження, а знаходилися на ньому професор Аронаксе, його слуга Консель і гарпунёр Нед Ленд опиняються у воді, після чого потрапляють на борт підводного човна, який, як з'ясовується, і брали за «невідоме тварина». Її господар представляється як «капітан Немо» Він оголошує врятованим, що вони знаходяться на борту належного йому підводного корабля «Наутілус».

Капітан Немо разом зі своїми товаришами порвав з людським суспільством і віддалився в океан, щоб жити вільно. Потай від усіх побудувавши і оснастивши «Наутілус» так, щоб мати на ньому можливість практично необмеженої автономії, Немо і його товариші, що склали екіпаж корабля, назавжди пішли в океан. Оскільки Немо зацікавлений у збереженні таємниці «Наутілуса», він приймає рішення затримати врятованих на кораблі на невизначений термін, і героям, перед якими, фактично, поставлений вибір між полоном і смертю, доводиться примиритися з його рішенням. Професору Аронаксе капітан пропонує брати участь у наукових дослідженнях і спостереженнях, які він веде на «Наутілусі», забираючись в недоступні «земний» науці морські глибини.

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Возрастная группа
для младшего школьного возраста
Жанр
приключения
Язык издания
украинский
Иллюстрации
черно-белые
Тип поверхности бумаги
матовая
Состояние
новый
Автор
Жуль Верн, О.Бєляєв
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
512
Формат (мм)
140х210
Обложка
твердая
Производитель
Школа
20000 льє під водою автор Жюль Верн

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх