КНБ - книжный интернет-магазин
+380 (97) 565-99-39+380 (50) 716-30-39+380 (93) 892-67-53

Діти капітана Гранта автор Жюль Верн

100 грн
Код: 966-8114-59-0
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Возврат товара
Книги возвращаются исключительно только по причине наличия типографского брака:
отсутствие некоторых страниц или целого раздела,
перевернутые страницы,
смазанная печать более 15% от объема страницы. 
Кабмином Украины книгопечатная продукция отнесена к разряду товаров,которые не подлежат возврату и обмену (постановление Кабмина Украины от 19.03.1994 г. номер 172).
В исключительных случаях, если по какой либо причине вы заказали не ту книгу, ее обмен возможен на другое издание. При этом все транспортные расходы по обратной пересылке оплачивает клиент, согласно тарифам выбранной транспортной компании.
Мы всегда идем на встречу нашим клиентам, если их пожелания обоснованы и адекватны.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, Ул. Клочковская 30
Написать компании

Описание

Пригодницький роман Жюля Верна - Діти капітана ГрантаЖуль Верн — видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури, чия творча спадщина налічує 115 великих томів. Герої цієї книги вирушають у ризиковану мандрівку морем на пошуки людини, долають серйозні перешкоди, потрапляють у страшні ситуації, протистоять людській бідності та жорстокості.Сюжет26 липня 1864 матроси парової яхти «Дункан» лорда Едуарда Гленарвана у водах Шотландії зловили рибу-молот, всередині якої знайшли пляшку з листами на трьох мовах: англійській, німецькою та французькою. Хоча вода сильно зіпсувала текст, вдалося розібрати, що англійське судно «Британія», зникле в море за рік до початку подій роману, зазнало аварії, після якого залишилися в живих три людини: капітан Грант і двоє матросів, і що вони знайшли притулок на якийсь -то землі, що лежить на 37 ° 11 'південної широти. Довготу само, як і саму землю, на яку вибралися жертви аварії, визначити не вдалося.У будинок Гленарвана приїжджають син і дочка капітана Гранта в надії дізнатися про батька. Гелена Гленарван переконує чоловіка відправитися на пошуки капітана на яхті «Дункан».«Дункан» виходить з Глазго і вирушає у плавання. На борту знаходяться сам лорд Гленарван зі своєю дружиною, його кузен майор Мак-Наббс, а також Роберт і Мері Грант. Яхтою командує капітан Джон Манглс. На судні виявляється зайвий пасажир - відомий французький географ Жак Еліас Франсуа Марі Паганель, по неуважності переплутав судно. Він прямував до Індії за завданням географічного товариства. Пасажири умовляють його залишитися, і Паганель приєднується до пошуків капітана Гранта.Довгота місця висадки капітана Гранта і його матросів, залишається невідомою, але його можна знайти, якщо пройти вздовж всієї 37-й паралелі південної широти через моря і материки. Яхта прямує через Атлантичний океан до берегів Південної Америки, проходить через Магелланова протока і слід по Тихому океану до Патагонії, до місця її перетину з 37 паралеллю. 

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
печатное издание
Язык издания
украинский
Иллюстрации
черно-белые
Состояние
новый
Автор
Жюль Верн
Тип бумаги
офсет
Количество страниц
560
Формат (мм)
140х210
Обложка
твердая
Год издания
2016
Производитель
Школа
Діти капітана Гранта автор Жюль Верн

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх